DOSTAWA I KOSZTY TRANSPORTU

dostawa i koszty transportu

Dostawa i koszty transportu dotyczą jedynie produktów rzeczywistych i zależne są od wielkości zamówienia.

Na cenę dostawy składa się koszt transportu oraz koszt pakowania zamawianych produktów.

Użytkownik nie ponosi kosztów związanych z wysyłką towarów dostarczanych drogą elektroniczną.
Paczkomat
Paczka mała ( max gabaryt 8 x 38 x 64 cm) 20zł
Paczka średnia ( max gabaryt 19 x 38 x 64 cm) 24zł
Paczka duża ( max gabaryt 41 x 38 x 64 cm) 28 zł
Kurier
Paczka mała ( max gabaryt 8 x 38 x 64 cm) 24zł
Paczka średnia ( max gabaryt 19 x 38 x 64 cm) 28zł
Paczka duża ( max gabaryt 41 x 38 x 64 cm) 32 zł

Produkty objęte dostawą można znaleźć w poszczególnych zakładkach sklepu i są one opisane. Koszty dostawy naliczane są automatycznie.

Poniższe ustalenia są załącznikiem nr1 do Regulaminu – DOSTAWA I KOSZTY TRANSPORTU
 1. Realizacja zamówienia w Sklepie odbywa się za pośrednictwem
  a. Paczkomat InPost
  b. Kuriera InPost
 2. Zamówienia składane w Sklepie są realizowane w wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta będą realizowane w najbliższy dzień roboczy.
 3. Dla zamówień produktów z opcją dostawy na sumę powyżej 500 zł dostawa gratis.
 4. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi zwykle: 7 dni roboczych, maksymalnie 30 dni roboczych. Na czas oczekiwania składa się czas realizacji zamówienia, a więc skompletowanie Produktów do zamówienia oraz przewidywany czas dostawy, który wynosi do 24 godzin, w przypadku Polski. Nie realizujemy wysyłek zagranicznych.
 5. Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia wynikające z winy przewoźnika.
 6. Jeśli zgodnie z umową zakupu sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć użytkownikowi produkty na nośniku danych w sposób bezpośredni, koszty dostawy towaru w zależności od sposobu wysyłania i odbioru towaru jest podany w zamówieniu dostarczonym przez sprzedającego. Środek transportu jest negocjowany na indywidualnej podstawie specjalnego zamówienia użytkownika a koszty oraz ryzyko związane z transportem ponosi użytkownik.
 7. Jeśli zgodnie z umową zakupu sprzedający jest zobowiązany dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez użytkownika w zamówieniu, użytkownik jest zobowiązany do przejęcia towaru z chwilą dostawy. W przypadku gdy z przyczyn leżących po stronie użytkownika, konieczne jest, aby sprzedawca powtórnie dostarczył towar, użytkownik zobowiązany jest do zapłaty kosztów związanych z powtórną dostawą.
 8. Po otrzymaniu towaru użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia integralności opakowania a w przypadku jakichkolwiek wad niezwłocznie powiadomić przewoźnika. W przypadku naruszenia opakowania, które wskazuje na nieuprawnione wejście do przesyłki, kupujący nie musi odbierać przesyłki od przewoźnika.
 9. Dokument sprzedaży dostarczany jest w takiej sytuacji wraz z towarem.
 10. Przyjmując towar, płacąc pełną cenę zakupu towaru oraz koszty transportu na użytkownika przechodzi odpowiedzialność za przypadkowe zniszczenie, uszkodzenie lub utratę towaru lub z chwilą, gdy użytkownik był zobowiązany do przejęcia towaru, ale nie zrobił tego wbrew umowie kupna.
Shopping Cart
Scroll to Top