Kim jesteśmy

tworzymy zespół

pełen pasji do naturalnych metod leczniczych

natura

Natura to boski kodeks, w którym ukryte są tajemnice życia, odzwierciedlające harmonię pierwiastków i nieustanną przemianę energii.

alchemia

Alchemia to mistyczna sztuka, w której natura i duch splatają się, dążąc do przemiany ziemskich elementów w duchową doskonałość.

korzenie

Korzenie to mistyczne ogniwo, gdzie alchemia natury splata siły życiowe, odzwierciedlając harmonię pierwiastków i tajemnice życiowego cyklu.

Natural Alchemy Roots

Witamy w naszym naturalnym alchemicznym laboratorium

Razem tworzymy zespół który wciela w życie alchemiczne struktury (ludzkiego ciała i umysłu) .

Daj się porwać przygodzie po magicznych miksturach, alchemicznych wywarach które są częścią natury każdego z nas. Zgłębiaj z nami swoje korzenie gdzie dotrzemy do najdalszych zakamarków twojego ciała i duszy. Nasze produkty są oparte na naturalnych metodach pozyskiwania oraz w swoim składzie nie zawierają chemikaliów. Chcemy zaszczepić w każdym zalążek powrotu do naturalnych metod leczenia, obróbki surowca jak również nauczyć jak można poznać siebie.

tworzę

natural alchemy roots

Nazywam się Marzena z rodu naszych przodków i jestem manifestującym generatorem, wolną duszą.

Ze względu na własną potrzebę poszukiwań wiedzy. Na tej stronie ukażę wam, choć część informacji do których, udało mi się dotrzeć przez lata poszukiwań. 

Specjalizuje się

w naturoterapii z głównym profilem ziołolecznictwo. Jako naturoterapeuta podchodzę do dolegliwości z którymi się zmierzasz w sposób holistyczny. Dzięki pracy z energią jestem w stanie precyzyjnie dobrać terapię która na tu i teraz będzie skuteczna. Biomasaż którym się zajmuję jest uzupełnieniem terapii aby równowaga na poziomie umysł-ciało-dusza została zachowana. 

Aromaterapia i Ziołolecznictwo to moje pasje. W tej tematyce dzięki zdobytej wiedzy popartej certyfikatami oraz doświadczeniu dobieram odpowiednie substancje tworząc alchemiczny wzór dostosowany bezpośrednio do twoich potrzeb i oczekiwań. 

Wyciszenie, relaksacja i oddech są istotnymi elementami w dzisiejszych realiach życiowych. Odpowiednio dobrane zioła i olejki będą dla ciebie wsparciem nawet jeśli przyjmujesz na stałe leki farmaceutyczne. Aby w pełni pokazać jak dokonywać zmian w sobie i podzielić się wiedzą jako Instruktor terapii naturalnych i komplementarnych daję dostęp do materiałów, warsztatów oraz artykułów dzięki którym masz możliwość zagłębić się we własne wnętrze i odkryć jego piękno.

Terapię prowadzę w formie on-line oraz w gabinecie w wybrane dni tygodnia. Terminy ustalane są po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności.

32

NATURA ALCHEMIA KORZENIE

33

Możesz mnie znaleźć na social mediach

nazywam się

Marzena Gaładyk

Jestem zielarzem fitoterapeutą, naturoterapeutą oraz zdobyłam dyplomy z dziedziny aromaterapii. Dodatkowo uzyskanie certyfikatu Instruktora terapii naturalnych i komplementarnych daje mi możliwości aby profesjonalnie przekazywać wiedzę.

Kwalifikacje zawodowe.
Natutal Alchemy Roots

współpraca

Witajcie Pasjonaci Zdrowego Życia!

Jeśli, podobnie jak ja, jesteś entuzjastą naturalnych metod leczenia i masz doświadczenie w tworzeniu naturalnych produktów, to serdecznie zapraszam Cię do współpracy! Jestem otwarta na różnorodne formy partnerstwa związane z szeroko pojętym zdrowiem i poszerzaniem wiedzy na temat ludzkiego ciała i umysłu.

Jeśli Twój obszar działalności obejmuje produkcję zdrowych, ekologicznych produktów, kosmetyków, czy też przedmiotów użytkowych związanych ze zdrowiem, to chętnie nawiążę z Tobą współpracę. Jestem gotowa przetestować i zrecenzować zdrowe i czyste suplementy diety.

Dlatego, jeśli widzisz potencjał w naszym wspólnym zaangażowaniu dla zdrowia i dobrostanu, zapraszam do kontaktu! Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i przyczynić się do propagowania zdrowego stylu życia. Czekam na możliwość dzielenia się wiedzą i tworzenia produktów, które sprawią, że świat stanie się zdrowszym miejscem dla nas wszystkich.

Z poważaniem,
Marzena 

napisz

Jeśli czujesz podobnie i chcesz nawiązać współpracę

zapraszam

5/5
Możemy być zarówno pośrednikiem jak i wykonać dla ciebie zlecenie. Zaangażować się w projekt wnosząc w niego doświadczenie i wiedzę na wysokim poziomie. Napisz do nas i bądźmy partnerami.
Natutal Alchemy Roots

Wspólne działania

Jesteśmy nastawieni pozytywnie do życia i mamy do niego duży dystans. Dzięki wspólnym założeniom i celom możemy dążyć do budzenia wewnętrznych struktur myślowo-poznawczych.

Chcesz podjąć z nami współpracę oto rejony w jakich działamy

Shopping Cart
Scroll to Top