natural alchemy roots

Roots - korzenie

Oferta

Tylko naturalne produkty

Od ziarenka

Proces powstawania i pielęgnacji rośliny jest bardzo ważny. Im więcej jej damy troski na samym początku tym bardziej odwdzięczy się nam swoimi właściwościami.

Przygotowanie

Dokładamy wszelkich starań aby nasze rośliny były całkowicie naturalne. Ich pielęgnacja wymaga czasu i miłości.

Efekt końcowy

W efekcie końcowym otrzymujemy przepyszne bogate w witaminy i minerały produkty które obfitują w składniki również energetyczne aby dać nam siłę i zdrowie.

KONSULTACJE

NATURALNE PROCESY

usługa doraźna mająca na celu wsparcie w doraźnych dolegliwościach lub aktualnie występujących schorzeniach.

Roots – plan zdrowia – naturalne procesy

ROOTS – PLAN ZDROWIA – NATURALNE PROCESY - 3x60 min

Odkrywaj Naturalne Procesy: Trzy Konsultacje dla Twojego Zdrowia i Dobrostanu

Kiedy się sprawdzi?

W nagłych sytuacjach, kiedy potrzebujesz wsparcia na poziomie ciało-umysł-dusza. Już w trakcie trwania rozmowy otrzymasz efektywne metody po których zastosowaniu odczujesz ulgę. Odczuwasz u siebie od dłuższego czasu dolegliwości z którymi nie możesz sobie poradzić? Odczuwasz nawracające bóle lub masz już brak pomysłów co jeszcze mógłbyś zastosować, aby choroba odeszła. Infekcja się pogłębia i nic co stosowałeś do tej pory nie pomaga. Chcesz mieć wszystko rozpisane i przygotowaną całą strategię działania w walce ze swoimi dolegliwościami? Jeśli choć trochę rezonuje to z tobą ta konsultacja jest dla ciebie.

NATURALNE PROCESY jest pakietem 3 konsultacji mających na celu przywrócenie zdrowia z wykorzystaniem skutecznych metod – zalecenia adekwatne do występujących objawów czy też oczekiwań

Czas trwania wizyty – 3×60 minut rozmowy telefonicznej/online po wcześniejszym umówieniu terminu i opłaceniu zlecenia. Termin rezerwujemy z 5 dniowym wyprzedzeniem.

Aby w pełni przeprowadzić konsultację należy przed zakupem wypełnić i odesłać na adres mailowy info@naturalalchemyroots.com formularz i oświadczenie z własnym podpisem. Dokumentacja ta daje możliwość przeprowadzenia konsultacji i dopasowania odpowiednich środków w danym schorzeniu. Oświadczenie jest konieczne aby informacje jak również zalecenia były zgodne z faktycznym stanem zdrowia. 

 

Jak to się zaczęło

Własne uprawy

Roots to korzenie z tego się wywodzimy – każdy z nas je ma. Pragnąc powrócić do rodowych i naturalnych metod pozyskiwania pożywienia, jak również pielęgnacji roślin stworzyliśmy to miejsce. 

Oferujemy nie tylko informacje dotyczące upraw roślin ale również naturalne produkty, które powstają z naszym udziałem bez chemicznych substancji. Jesteśmy wytwórcami naturalnych produktów, prowadzimy współpracę z firmami które podobnie jak my mają te same priorytety. Produkty o których mowa niebawem pojawią się w naszym asortymencie. 

Jak zamawiać?

Szczegóły odnośnie oferty podamy wkrótce

Shopping Cart
Scroll to Top