Warsztaty

4 żywioły

ODKRYWAM WŁASNE PRZEPŁYWY

Cykl spotkań

POWIETRZE

WODA

OGIEŃ

ZIEMIA

Czym są żywioły?

Cztery elementy są potężnymi przewodnikami, jak żyć w zgodzie ze swoim prawdziwym ja. Każdy oddech powietrza wnosi większą przestrzeń do twojej istoty. Ogień zachęca do spalenia tego, co już nie służy. Woda uczy, jak być płynnym i otwartym na to, co przynosi życie. Ziemia pod twoimi stopami przypomina o konieczności odżywiania i wspierania siebie na wszelkie sposoby. Każdy element oferuje narzędzie do transformacji, a razem tworzą ścieżkę do Życia w równowadze.

Zobacz kto dla was będzie prowadzić warsztaty

Kinga Piwowarska

Kinga Piwowarska – Naturoterapeutka Terapeutka holistyczna, Praktyk Mindfulness, dyplomowany LifeCoach. 

W 2013 roku ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu LifeCoachingu na Collegium Civitas, a następnie wzięłam udział w zaawansowanym rocznym programie rozwoju osobistego „Coach Oddechu” prowadzonego przez Grzegorza Pawłowskiego . Uczestniczyłam także w wielu szkoleniach i kursach rozwoju osobistego, i metod wspierania zdrowia takich jak: Neurografika, EFT – technika emocjonalnej wolności, Gimnastyka Mózgu – trening Dennisona,i wiele innych. 

W 2023 roku zdobyłam tytuł zawodowy Naturopaty w Szkole Zen Reiki w Polsce, oraz ukończyłam kurs MBSR. Jestem autorką książki „Kobieta pełna blasku; Jak czerpać radość z życia na przekór wszystkiemu”, oraz podcastu Esencjalnie inspirującego do tego, by lepiej, radośniej i zdrowiej żyć w oparciu o minimalizm i slow life. .Od ponad 10 lat pracuję z ludźmi, wspierając ich w budowaniu bliższego siebie, opartego na oddechu i świadomości siebie życia. 

Zbudowałam silne fundamenty merytorycznej wiedzy poparte moją praktyką i doświadczeniem, by wspierać Ciebie w budowaniu pewności siebie, miłości i akceptacji twojego ciała, skutecznym planowaniu i realizowaniu celów, oraz świadomej obecności tu i teraz. 

Zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji jest moja ogromną pasją, dlatego, by móc dawać osobom z którymi pracuję coraz większą wartość, dalej się szkolę m.in. w Polskim Insytucie Mindfulness. 

Na swojej drodze napotykałam wiele trudności, które budowały i wzmacniały mój charakter. Swoim przykładem chcę zachęcić Ciebie do podjęcia decyzji o świadomym i pełnym radości życiu, gdzie chcieć może naprawdę oznacza móc!

Marzena Gaładyk

Prowadzę dla was stronę Natural Alchemy Roots wraz z blogiem. Dla przypomnienia kilka słów o mnie. 

Jestem zielarzem fitoterapeutą, naturoterapeutą oraz zdobyłam dyplomy z dziedziny aromaterapii. Dodatkowo uzyskanie certyfikatu Instruktora terapii naturalnych i komplementarnych daje mi możliwości aby profesjonalnie przekazywać wiedzę.

Specjalizuje się w naturoterapii z głównym profilem ziołolecznictwo. Jako naturoterapeuta podchodzę do dolegliwości z którymi się zmierzasz w sposób holistyczny. Dzięki pracy z energią jestem w stanie precyzyjnie dobrać terapię która na tu i teraz będzie skuteczna. Biomasaż którym się zajmuję jest uzupełnieniem terapii aby równowaga na poziomie umysł-ciało-dusza została zachowana.

Aromaterapia i Ziołolecznictwo to moje pasje. W tej tematyce dzięki zdobytej wiedzy popartej certyfikatami oraz doświadczeniu dobieram odpowiednie substancje tworząc alchemiczny wzór dostosowany bezpośrednio do twoich potrzeb i oczekiwań.

Wyciszenie, relaksacja i oddech są istotnymi elementami w dzisiejszych realiach życiowych. Odpowiednio dobrane zioła i olejki będą dla ciebie wsparciem nawet jeśli przyjmujesz na stałe leki farmaceutyczne. Aby w pełni pokazać jak dokonywać zmian w sobie i podzielić się wiedzą jako Instruktor terapii naturalnych i komplementarnych daję dostęp do materiałów, warsztatów oraz artykułów dzięki którym masz możliwość zagłębić się we własne wnętrze i odkryć jego piękno.

Terapię prowadzę w formie on-line oraz w gabinecie w wybrane dni tygodnia. Terminy ustalane są po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności.

ODKRYWAM WŁASNE PRZEPŁYWY

Odkryjmy razem przepływy energetyczne które wpływają na przestrzeń materialną jak i subtelną. Połączenie umysłu – ciała i duszy.

Część pierwsza POWIETRZE – ruch, dynamizm, oddech, radość, kreatywność
Część druga WODA – emocje, równowaga, oczyszczenie, spokój, akceptacja
Część trzecia OGIEŃ – transformacja, harmonia, pasja, komfort, śmiech
Część czwarta ZIEMIA – stabilność, siła, rozwaga, dotyk, urzeczywistnienie

Spotkania odbywają się w formie stacjonarnych warsztatów jak również uzupełniających warsztatów online.

ODKRYWAM WŁASNE PRZEPŁYWY

Odkrywam własne przepływy to cykl spotkań tematycznych związanych z żywiołami POWIETRZA, WODY, OGNIA I ZIEMI. W jaki sposób żywioły wpływają na nasze emocje i ciało fizyczne. Poznając techniki relaksacyjne, zagłębiając się w znaczenia poszczególnych przepływów emocjonalnych i fizycznych poznajemy możliwości jak dążyć do równowagi energetycznej. Na każdego z nas wpływają subtelne siły żywiołów, warsztaty mają na celu zapoznanie się z tematyką jak również wskazanie technik które możemy samodzielnie kontynuować we własnym zakresie aby poczuć się lepiej, ukochać siebie i poczuć wewnętrzny spokój.

W świecie przepełnionym pośpiechem, chorobami, stresem jest nam ciężko zauważyć subtelne przepływy jakie pojawiają się w naszym ciele, myślach, odczuciach. Warsztat daje możliwość abyś zauważył i wiedział w jaki sposób możesz w zaciszu swego domu lub na świeżym powietrzu w otoczeniu natury rozpoznać jakiego żywioły jest nadmiar i doprowadzić do równowagi.

Warsztat skierowany jest do wszystkich którzy chcą poznać te subtelne oddziaływania. Zapoznać się z wizualizacją, technikami relaksacyjnymi, które będą miały wpływ na zdrowie i psychikę. Wiedza i praktyka sprawia iż dajemy sobie szansę aby poczuć się zdrowi, pełni sił witalnych i zrównoważeni.

Część praktyczna - stacjonarna - czas trwania 2-2,5 h

za pojedynczy warsztat 150 zł

za cały moduł (4 spotkania) 550 zł

Zarezerwuj sobie przestrzeń aby w pełnym relaksie zyskać jak najwięcej.

Część teoretyczna - online - czas trwania 3-4 godziny.

za pojedynczy warsztat 120 zł

za cały moduł (4 spotkania) 460 zł

Zadbaj o spokój w otoczeniu aby w pełni móc korzystać z przekazu.

Grupy kameralne, ograniczona ilość miejsc. Tylko na zapisy – obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Harmonogram cyklów warsztatów

Warsztaty stacjonarne rozpoczynamy w czerwcu poziom podstawowy.
Ilość miejsc ograniczona – data przesłania rejestracji decyduje o kolejności – kameralna grupa (5-6 miejsc). Jeśli na pierwsze spotkanie będzie duża ilość zainteresowanych istnieje możliwość ustalenia dodatkowego terminu. Będziemy informować w mailu.

Zakres teoretyczny zakłada podstawowe zagadnienia z mindfulness, wizualizacji i wpływu żywiołów na organizm człowieka.

Cykl wygląda następująco:

Warsztaty online są uzupełnieniem lub też rozwinięciem tematyki. Ilość miejsc ograniczona – data przesłania rejestracji decyduje o kolejności – kameralna grupa (8-10 miejsc). Warsztaty online mogą również stanowić zupełnie oddzielny moduł tematyczny. Zakres teoretyczny zakłada podstawowe i średniozaawansowane zagadnienia z mindfulness, wizualizacji i wpływu żywiołów. Ta rozszerzona wersja teoretycznego materiału zawiera wpływ żywiołu w odniesieniu do zodiaka, ukazane przepływy energii żywiołu po organach i emocjach. Jakie zioła i olejki eteryczne dają nam wsparcie z uwzględnieniem wpływu żywiołów na organizm ludzki.

Forma teoretyczna z wskazaniem możliwości zastosowania samodzielnych praktyk.

Daj się ponieść na fali sezonowości przepływów odkryj swoje mocne strony i zyskaj wiedzę oraz doświadczenie jak transformować wady w zalety.

Jeśli czujesz tak samo jak ja przestrzeń, do tego aby się rozwijać i poznawać nowe zależności – Zapraszam

Jeśli na pierwsze spotkanie będzie duża ilość zainteresowanych istnieje możliwość ustalenia dodatkowego terminu.

Shopping Cart
Scroll to Top